Author: k***a
Date:
Review: I actually bought that hair for my wife. It suits her very well. She has very beautiful hair.
Màu sắc: Black-brown
Price: 254.700₫
Original Price: 270.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 265 g |
| Chiều dài | 71 cm |
| Đầu | 52-58 cm |
| SKU | sb260312151864139428870 |
Author: k***a
Date:
Review: I actually bought that hair for my wife. It suits her very well. She has very beautiful hair.
Màu sắc: Black-brown
Author: d***o
Date:
Review: Value for money: very good Comfortable to wear: very comfortable Easy to wear: very easy
Màu sắc: Black-brown
Author: P***J
Date:
Review: I am very satisfied with the orders. Same as the picture. I am glad to buy from shein great quality with best prices. 😁👍🏻i highly recommend.
Màu sắc: màu đen
Author: r***m
Date:
Review: so good, easy to put on. Quality feels good, could even look legit if you put an effort in.
Màu sắc: Black-brown
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm